WIZYTA KUBUSIA PUCHATKA W SMERFACH

„Kubuś Puchatek to nasz przyjaciel,
gdy widzi miodek to w górę skacze.
Wtedy ma humor, wesołą minę
i głaszcze brzuszek wielki jak piłkę.”
W miesiącu styczniu swoje święto obchodzi najsłynniejszy i najsympatyczniejszy miś świata, ulubieniec wszystkich dzieci – Kubuś Puchatek! Dzień Kubusia Puchatka jest obchodzony na pamiątkę urodzin jego twórcy -Alana Aleksandra Milne’a. Z tej okazji nasze przedszkolaki z grupy Smerfów, odwiedziła Pani z Lubiteki i wspólnie świętowaliśmy Dzień Kubusia Puchatka. Wspólne czytanie przygód Kubusia Puchatka pozwoliło wprowadzić dzieci w świat Stumilowego Lasu. Przedszkolaki zapoznały się z bohaterami bajki, z zaciekawieniem wysłuchały przygód Kubusia Puchatka w Stumilowym Lasie.Podczas zabaw muzyczno – ruchowych dzieci chętnie bawiły się wraz ze swoimi ulubieńcami. Bez wątpienia, były to chwile, które przyniosły dużą dawkę emocji, wrażeń i przyjemności. Najważniejsze, że obcujemy z książkami, z ich bohaterami, lubimy bajki i świetnie się przy tym bawimy. Na zakończenie spotkania Smerfy otrzymały kubusiowe kolorowanki. Serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie czytelnicze.

Kategorie: 2023/2024