Kontakt

tel: 34 351 14 08, e-mail: przedszkole8@vp.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Uchodźców 34

„Witaminki” 17.11.2017r.

Opublikowane przez przedszkole8 w dniu

Dzisiaj w naszym przedszkolu było bardzo kolorowo i witaminkowo. Podczas wspólnej zabawy zachęcamy dzieci do sięgania po owoce i warzywa. Przedszkolaki miały okazję próbować różnych smaków soków. Jedna z konkurencji polegała na przeniesieniu na talerzyku śliwki w taki sposób, aby nie spadła z talerzyka. Dzieci za pomocą smaku, mając zakryte oczy, odgadywały co to za owoc lub warzywo. Tańczyły i śpiewały piosenki dotyczące witamin. Dzieci obejrzały przedstawienie w wykonaniu nauczycielek Pani Joli i Pani Danusi pt. „Dwa Krasnale”. Mamy nadzieję, że przedszkolakom podobał się dzisiejszy dzień i chętniej będą sięgały po witaminy zawarte w owocach i warzywach.

Znalezione obrazy dla zapytania owoce i warzywa