Ważna informacja Urzędu Miejskiego w Lublińcu

Opublikowane przez adminBKM2 w dniu

Spotkanie w sprawie reformy edukacji!!!

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy Rodziców, Nauczycieli oraz wszystkie osoby zainteresowane reformą edukacji na drugie spotkanie dotyczące przedstawienia trzech możliwych do zrealizowania koncepcji dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów w Lublińcu do nowego ustroju szkolnego obowiązującego od 1 września 2017 roku. Spotkanie odbędzie się 30 stycznia 2017 r. o godz. 17.00 w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu.

Ponadto przypominamy, że Rady Rodziców wszystkich miejskich placówek oświatowych zostały zobowiązane do przedstawienia pisemnych opinii w sprawie wyboru jednej z trzech proponowanych koncepcji zmian, do dnia 31.01.2017 r.

Zachęcamy do udziału w spotkaniu i liczymy na Państwa obecność.

DO POBRANIA: Uchwała Rady Miejskiej w sprawie projektu dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów do nowego ustroju szkolnego:

Wariant I – 4 szkoły podstawowe

Wariant II – 2 szkoły podstawowe w 4 budynkach

Wariant III – 3 szkoły podstawowe w 4 budynkach

Nowy ustrój szkolny w miescie Lubliniec od dnia 1 września 2017 r.