Kontakt

tel: 34 351 14 08, e-mail: przedszkole8@vp.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Uchodźców 34

Szanowni Rodzice

Opublikowane przez przedszkole8 w dniu

SZANOWNI RODZICE

W związku z dalszym brakiem porozumienia pomiędzy związkami zawodowymi a stroną rządową informuję, że od 8 kwietnia 2019 roku nadal planowana jest akcja strajkowa nauczycieli naszego przedszkola. W tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji i związanymi z nią niedogodnościami liczę na Państwa zrozumienie. Dokładam wszelkich starań, aby zminimalizować negatywne skutki dla dzieci i rodziców. Jednakże z powodu przystąpienia do protestu wszystkich pracowników pedagogicznych mam ograniczone możliwości zapewnienia opieki przez upoważnione do tego osoby.

Prosimy rodziców, aby w miarę możliwości zaopiekowali się dziećmi w dniach trwania akcji strajkowej. Rodzice, którzy nie mają możliwości zapewnienia opieki swoim dzieciom proszeni są o zgłaszanie tego faktu nauczycielom przedszkola w dniu 5 kwietnia 2019 roku. W przypadku odwołania strajku przedszkole niezwłocznie powróci do realizacji procesu dydaktyczno-wychowawczego. Rodzice zostaną poinformowani o tym fakcie przez stronę internetową przedszkola 8.przedszkolalubliniec.pl.

Bardzo Państwa proszę o kontakt telefoniczny z przedszkolem 34/3511408 w dniu 8 kwietnia 2019 roku (poniedziałek) w godzinach porannych w celu potwierdzenia lub odwołania akcji strajkowej.

 

Z wyrazami szacunku

Barbara Gruca

Przejdź do treści Przejdź do menu