SPOTKANIE ZE STRAŻAKAMI

Dzięki współpracy naszego przedszkola z jednostką Ochotniczej Straży Pożarnej z Łagiewnik Wielkich dzieci miały możliwość poznania specyfiki pracy strażaka przy okazji omawiania tej tematyki podczas zajęć. Każda z grup mogła wtedy zobaczyć jak wygląda strój strażaka. Natomiast w piątek 16 czerwca druhowie z OSP Łagiewniki Wielkie przyjechali do nas wozem strażackim, który mogliśmy zobaczyć od środka i poznać jego wyposażenie. Największą radość sprawiło przedszkolakom „gaszenie pożaru” na podwórku przedszkolnym.

Serdecznie dziękujemy jednostce OSP Łagiewniki Wielkie za przyjęcie zaproszenia do naszego przedszkola i poświęcony czas. Z pewnością to spotkanie na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków.

Kategorie: 2022/2023