PIRACKI DZIEŃ DZIECKA

1 czerwca polskie dzieci obchodzą swoje święto, święto które towarzyszy nam od 1954 roku.

W Dniu Dziecka nasi milusińscy zostają obdarowani wszelakimi upominkami i przysmakami, są prezenty, wspaniała atmosfera i mnóstwo zabawy.

Również w naszym przedszkolu dla cudownych dzieci zorganizowano moc atrakcji a cała załoga PM nr 8 zaangażowała się w wesoła zabawę. Przygotowane gry i zabawy pozwoliły „wejść” w świat morskich opowieści, pełnych zabawnych piratów, pięknych i zwinnych syren oraz groźnych bańkowych potworów. List w butelce, który przypłynął do nas z drugiego końca świata, przypomniał naszym „Wilkom morskim” o wykonaniu zadań, dzięki którym zdobędą prawdziwy piracki skarb. Dzieci mierzyły się z przeróżnymi zadaniami tj: odtańczenie tańca piratów, pokonanie toru przeszkód, przejście przez ścieżkę sensoryczną, pokonanie morskich fal, malowanie na folii wysp, które chcą odwiedzić.

Każda grupa znalazła kufer pełen skarbów, a po wspaniałym lodowym poczęstunku nasi milusińscy walczyli z potworami z baniek mydlanych. Po obiedzie dzieci zostały zaproszone na seans filmowy z bajką pt. „Jake i Piraci z Nibylandii”.

Radości i zabawie nie było końca…

A dalszy ciąg atrakcji dla swoich kochanych dzieci przygotowali rodzice.

Z okazji Waszego święta- kochane dzieci, życzymy wszystkim tym małym i tym nieco większym, wiele radości i uśmiechu na twarzy i aby dziecięcy entuzjazm nigdy Was nie opuszczał.

Kategorie: 2022/2023