Piknik Jesienny w „Ósemeczce”

Dnia 08.10.2024r. w naszym ogrodzie przedszkolnym odbył się piknik rodzinny z okazji nadejścia pięknej i kolorowej jesieni. Piknik rozpoczął się od występów przedszkolaków, następnym punktem programu był Jesienny Pokaz Mody, na scenie zaprezentowali się w pięknych strojach rodzice wraz z dziećmi. Ten dzień umiliły przedszkolakom i ich rodzinom różne zabawy, były rzuty ziemniakiem do celu, wyścigi w workach, wożenie dyni w taczce, a także przeciąganie liny. Za każdy udział w konkurencji były pyszne i zdrowe nagrody. W ofercie gastronomicznej można było zjeść pyszne i zdrowe ciasta, a na koniec pikniku ciepłego ziemniaka z gzikiem.
Jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania rodzicom ze wszystkich grup przedszkolnych za zaangażowanie.

Kategorie: 2024/2025