Dzisiaj 21 marca nasze przedszkole odwiedził Pan Zajączek oraz Pani Wiosna. Dzieci na powitane zaśpiewały piosenkę „Idzie wiosna”. Podczas spotkania z niezwykłymi gośćmi przedszkolaki przypomniały sobie, jakie mamy zwiastuny nowej pory roku. Nie zabrakło również zagadek o kwiatach i zwierzętach. Wspólnie tańczyliśmy do takich utworów jak: „Pszczółka Maja”, „My jesteśmy żabki”. Każda grupa miała możliwość zasadzić w swoim mini ogródku – doniczce; bratka oraz inne wiosenne kwiaty i warzywa. Mamy nadzieję, że wszystkie dzieci będą mile wspominały odwiedziny Pani Wiosny i Zajączka. Na zakończenie spotkania przedszkolaki otrzymały piękną kolorowankę motylka oraz uśmiechniętą buźkę wykonaną z gipsu.

Kategorie: 2022/2023