OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY – OGŁOSZENIE WYNIKÓW

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY pt.” DOMOWE CUDAKI”

Mamy szczególny zaszczyt ogłosić, że troje spośród naszych kochanych przedszkolaków zostało laureatami II Ogólnopolskiego konkursu na lalkę teatralną pt.: „ Domowe cudaki”, organizowanym przez Domowy Teatr Lalek. Zadaniem dzieci było wykonanie kukiełki teatralnej z elementów przeznaczonych do recyklingu. Zwycięzców wyłoniło specjalne jury, które postanowiło wybrać cudaki naszych przedszkolaków spośród 101 nadesłanych prac z aż 44 placówek w z całej Polski. Oto nagrodzone dzieci :

miejsce 1 : Filip Dąbrowski grupa „ Smerfy”, kukiełka o imieniu „ DZIK JACUŚ”; miejsce 2: Bartek Jankowski grupa „ Pszczółki”, kukiełka o imieniu: „ DZIKOJEŻ”;

Wyróżnienie : Agatka Wańczyk grupa „ Pszczółki”, kukiełka o imieniu: „CUDOBUŹKA”.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy tak dużego sukcesu i życzymy dalszych.