KOMUNIKAT BURMISTRZA MIASTA LUBLIŃCA

Drodzy Rodzice!

W związku z negatywną opinią Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Lublińcu dotyczącą otwarcia przedszkoli miejskich oraz przeprowadzenia testów na obecność koronawirusa u pracowników tych placówek, uprzejmie informujemy, że działalność przedszkoli miejskich zostaje zawieszona do 17 maja br., z możliwością przedłużenia, a w przypadku Przedszkola Miejskiego nr 6 – do 22 maja br., również z możliwością przedłużenia tego terminu.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, informujemy również, że termin otwarcia placówek przedszkolnych uzależniony będzie od rozwoju sytuacji epidemicznej na terenie naszego miasta i powiatu.

Rady rodziców wszystkich przedszkoli miejskich w Lublińcu pozytywnie zaopiniowały wydłużenie czasu zamknięcia placówek.

Kategorie: 2019/2020