GRUPA SMERFY – I MIEJSCE W PLEBISCYCIE DZIENNIKA ZACHODNIEGO

GRUPA SMERFY – I MIEJSCE W PLEBISCYCIE DZIENNIKA ZACHODNIEGO „PRZEDSZKOLE NA MEDAL 2018” W KATEGORII GRUPA PRZEDSZKOLNA.

Wycieczka do Dąbrowy Górniczej i Będzina.

W poniedziałek, 4 czerwca 2018r. setki roześmianych i rezolutnych maluchów zjawiło się w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej. Okazja była ku temu wyjątkowa – podsumowanie plebiscytu Dziennika Zachodniego „Przedszkole na medal 2018” w kategorii grupa przedszkolna. Grupa „Smerfy” z naszego przedszkola zajmując I MIEJSCE w powicie lublinieckim również otrzymała zaproszenie na tę wyjątkową galę. Nasze sześciolatki po dotarciu na miejsce zaprezentowały się na teatralnej scenie, oraz odebrały pamiątkowy dyplom i oczywiście nagrody. A wśród nich znalazły się:

• kubki ze zdjęciem grupy przedszkolnej
  • zaproszenie do Śląskiego Ogrodu Zoologicznego w Chorzowie
  • zaproszenie na wodne szaleństwo do „Nemo Świata Rozrywki” w Dąbrowie Górniczej.

Potem sześciolatki obejrzały film „Miś Bamse i córka wiedźmy”. A wszystko to dzięki niesamowitym, wspaniałym i cudownym Rodzicom, którzy w końcowej fazie głosowania okazali się bezkonkurencyjni. DZIĘKUJEMY !

W tym dniu obejrzeliśmy także Zamek w Będzinie, gdzie weszliśmy na wieżę mogąc podziwiać widoki. Zobaczyliśmy również lodowate „Podziemia Będzińskie” i wysłuchaliśmy informacji na ich temat. Ale było super !

Dzień 4 czerwca na długo zostanie w pamięci sześciolatków. Zmęczeni ale zadowoleni wszyscy wróciliśmy wieczorem do Lublińca. Szczególne podziękowania kieruję do Rodziców, którzy w tym dniu pomagali w opiece nad dziećmi.

Ewa Monkos