Dzisiaj 25 listopada w naszym przedszkolu dzieci ze wszystkich grup uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Oczywiście każde dziecko przyszło dzisiaj ze swoim przyjacielem – pluszakiem. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w „misiowej” krainie. Dla dzieci i ich misiów przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, zgadywanki, tańce przy piosenkach, wierszyki , misiową gimnastykę oraz zajęcia plastyczne w swoich grupach. Na zakończenie przedszkolnego dnia na dzieci czekała ostatnia niespodzianka – mufinka „Miś”, która wywołała szeroki uśmiech dzieci.

Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy i na długo zostanie w naszych wspomnieniach.

Kategorie: 2022/2023