DZIEŃ DZIECKA -FESTYN

Dzisiaj wszystkie nasze przedszkolaki świętowały „Dzień Dziecka”. Uroczystość rozpoczęła się od zabaw na placu przedszkolnym. Dzieci pokonywały kolejne „wyzwania”: łowienie rybek, malowanie farbami, skoki żabek, nawijanie motylków, toczenie piłki oraz tunel, sieć pajęcza, malowanie kredą. Ogromną atrakcją cieszyła się Staż Pożarna ze Skrzydłowic, dzięki której dzieci miały okazję poznać tajniki też ciężkiej pracy. Chętni przedszkolacy, przymierzali nawet strój strażaka, który okazał się bardzo ciężki. Dzieci poznały też zasady udzielania pierwszej pomocy. Miłą niespodzianką były również owoce w fontannie czekolady, a także pyszne lody. Na zakończenie tego dnia każde dziecko otrzymało bańki mydlane. Życzymy udanego świętowania również w domach ze swoimi pociechami.