Bal Karnawałowy „Księżniczek i Superbohaterów”

W czwartek 9 lutego odbył się w naszym przedszkolu długo wyczekiwany bal karnawałowy. Już od samego rana do przedszkola przybywały księżniczki, superbohaterzy, pracownicy licznych służb mundurowych, a także różne zwierzęta i postacie z seriali i bajek znanych dzieciom. Wszyscy wyglądali niezwykle, a niektóre przedszkolaki trudno było rozpoznać. Tegorocznym tematem balu były księżniczki i superbohaterzy, bo któż z nas nie chciałby czasem mieć supermocy czy być traktowanych iście po królewsku ?

Podczas wspólnej zabawy prowadzonej przez wodzireja dzieci miały okazję wspólnie się zintegrować, potańczyć przy znanych ich utworach, a co najważniejsze dobrze się bawić i mieć wiele okazji do uśmiechu. W czasie przerwy przedszkolaki częstowały się w swoich salach, by móc nabrać sił i wrócić do zabawy. Każde dziecko w tym wyjątkowym dniu miało wykonaną sesje fotograficzną, aby na dłużej zapamiętać tak ważny dzień.

Kategorie: 2022/2023