Akademia Kici Koci

Dzieci 4letnie z grup „Niedźwiadki” i „Słoneczka” wzięły udział w projekcie edukacyjnym „Akademia Kici Koci”. Podczas jego realizacji dzieci uczestniczyły w szeregu zajęć z przesympatyczna Kicią Kocią, bohaterką bajek i książeczek dla dzieci. W ramach projektu dzieci przystąpiły do realizacji szeregu wyzwań: przygotowały pocztówkę dla Kici Koci; stworzyli Kodeks Przyjaźni; poznały znaczenie emocji w codziennym życiu; dowiedziały się w jaki sposób należy segregować śmieci; uczestniczyły w Witaminowym Przyjęciu oraz przygotowały Rozgrzewającą Herbatkę; poznały właściwości śniegu oraz przygotowały sztuczny śnieg; wraz z Kocią Kicią przygotowały się do celebracji świąt Bożego Narodzenia. Dla przedszkolaków była to wspaniała przygoda i nauka.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z naszych działań.