MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ BEZ PRZEMOCY

2 października w naszym przedszkolu obchodziliśmy MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ BEZ PRZEMOCY. Jest to święto wszystkich tych, którzy nie zgadzają się na przemoc i agresję . Nasze przedszkolaki w tym dniu spotkały się na sali rekreacyjnej, aby wspólnie porozmawiać jak należy się zachowywać aby każdy z nas czuł się dobrze w przedszkolu, czym jest złość i jak można ją rozładować nie raniąc drugiej osoby. Uczyły się rozpoznawać swoje emocje, określać ich przyczyny i skutki.
Z tej okazji p. Karina i p. Oliwia zorganizowały dla dzieci konkurs plastyczny „KOLORY DOBROCI”, którego rozstrzygnięcie odbyło się w atmosferze radości i dobrej zabawy. Oczywiście każdy stał się zwycięzcą otrzymując słodką niespodziankę, pamiątkowy medal, dyplom oraz zestaw przyborów plastycznych na grupę.
Ten dzień choć pochmurny i deszczowy stał się dniem pełnym śmiechu i pozytywnych emocji.

Kategorie: 2024/2025