Europejski Dzień Sportu 2024

Już po raz kolejny nasza placówka świętowała Europejski Dzień Sportu Szkolnego!🎉 Cieszymy się, że jesteśmy częścią ESSD 2024 tym bardziej, że inicjatywa została objęta Patronatem Honorowym przez UNICEF Polska. Głównym celem ESSD jest pokazanie, że ruch to nie tylko dbałość o zdrowie, ale również świetna zabawa i sposób na budowanie pozytywnych relacji w społeczności szkolnej i przedszkolnej.
Przedszkolaki z grup „Mądre sowy” i „Pszczółki” razem z „Akademią Krokieta i Lamy” wykonywały zabawne ćwiczenia, by przekonać się, że aktywność fizyczna jest fajna i sprawia wiele radości, a wszystkiemu towarzyszyła edukacja w ruchu – temat przewodni tegorocznego #ESSD.
Sami zobaczcie jak dobrze się bawiliśmy!

#ESSD2024 #BeActive #ESSDPoland #ESSDPoland2024 #RuchowyPlanLekcji @EuropejskiDzienSportuSzkolnego  @essdeurope  @fundusz.pfron  @unicefpolska

Kategorie: 2024/2025