MĄDRE SOWY NA WYCIECZCE W STANISZCZACH MAŁYCH

Dzisiaj 14 czerwca „Mądre sowy” wybrały się na wycieczkę do Gospodarstwa Innego Wymiaru GIPROL mieszczącego się w Staniszczach Małych. Na początku mieliśmy okazję malować farbami, następnie odbyły się warsztaty dotyczące tego jak ważne w naszym życiu są pszczoły. Dzieci miały okazję „doić” krowę oraz dowiedzieć się co mamy do jedzenia z uzyskanego mleka. Była również przerwa na pyszną kiełbaskę. Ogromną radość dał plac zabaw oraz pojazdy które były tam do dyspozycji dzieci. Na koniec mieliśmy możliwość trafić do „magicznej chatki” do której wchodząc czuć było magiczny zapach pieczonych ciasteczek. Pani w bajkowy sposób opowiedziała skąd bierze się mąka oraz w jakiś sposób powstają ciasteczka. Była to wspaniała zabawa. Czekamy na kolejne wyprawy.

Kategorie: 2023/2024