PSZCZÓŁKI NA WYCIECZCE

Dzieci z grupy ,Pszczółki Dzień Dziecka w tym roku świętowały już nieco wcześniej, ponieważ we wtorek 31 maja, ze swoimi paniami, były na wycieczce autokarowej w Manufakturze Smaku KukuRyku, w Koszęcinie . Dzieci bardzo miło spędziły tam czas. Zobaczyły film o produkcji czekolady, obierały ziarna kakaowca, mieliły je i kosztowały. Degustowały również czekoladę w różnej postaci. Uczestniczyły w czekoladowo – artystycznych warsztatach oraz w wielu animacjach prowadzonych przez sympatyczną Panią Anię. ,,Pszczółki także świetnie się bawiły podczas wesołych pląsów, przebrane w różnego rodzaju stroje. Do domu oczywiście zabrały wspomnienia, dyplomy, ale także własnoręcznie wykonane czekoladki i czekolady pomalowane kolorową czekoladą według własnej inwencji.