Zakończenie przedszkola – grupa „Smerfy” 02.06.2017

Dzisiaj dzieci z  grupy „Smerfy” żegnały się z przedszkolem. Uroczystość została przygotowaną przez Panią Karinę, która była wychowawcą grupy od 2013r. Bardzo serdecznie dziękujemy za trud, wysiłek i zaangażowanie, które towarzyszyło przez ten czas. Na początku uroczystości mieliśmy okazję wysłuchać gry na instrumentach, której dyrygentem była Pani Karina. Dzieci pięknie recytowały wiersze i śpiewały piosenki, takie jak: „Ziemia zielona wyspa”, Nasze Polskie ABC”, „Kończymy już przedszkole”, „Do widzenia przedszkole”, „Z mamą i tatą zawsze jest lato”, „Pożegnanie”. Następnie był słodki poczęstunek. Dzieci wręczyły swoim rodzicom laurki i podziękowały Paniom. Wszystkim przedszkolakom życzymy samych sukcesów w życiu. Mamy nadzieję, że wspominając nasze przedszkole w głowie będą tylko i wyłącznie miłe chwile. Życzymy udanych wakacji i powodzenia w szkole ;-).