WYCIECZKA DO PLANETARIUM ORAZ NA STADION ŚLĄSKI W CHORZOWIE

W dniu 16.05.2018r. dzieci z grupy „Smerfy” udały się w autokarową podróż. Celem przedszkolaków było Planetarium im. Mikołaja Kopernika oraz Stadion Śląski w Chorzowie. Samo miejsce jakim jest obserwatorium, wzbudziło w dzieciach wielką ciekawość. Kręcąca się kopuła wprawiła nas w zawrót głowy. Potem mała przekąska i już byliśmy w drodze na Stadion Śląski, który zwiedziliśmy począwszy od szatni piłkarzy, pomieszczenia odnowy biologicznej i oczywiście płyty boiska, gdzie na bieżni mogliśmy troszkę pobiegać. Było jeszcze wiele innych ciekawych miejsc jak loża vipów czy stanowiska dziennikarzy. To była bardzo interesująca i pouczająca wyprawa. Na zakończenie wycieczki każdy przedszkolak otrzymał harmonijkowy album, który będzie miłym wspomnieniem wspólnie spędzonych chwil.

Ewa Monkos