Wycieczka do Kolejkowa w Gliwicach

Dnia 18.05.2018r, grupa Niedźwiadki i Słoneczka wraz z Panią Jola i Panią Kasią wyruszyły na wycieczkę do Kolejkowa w Gliwicach. Dzieci miały okazję zobaczyć życie na wsi, potowarzyszyć turystom podczas górskich wypraw, wziąć udział w akcji ratunkowej, wcielić się w leśniczego, kupca czy plażowicza. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć poruszające się samochody oraz pociągi jak również pływające statki. Na makiecie dzieci mogły w miniaturze zobaczyć autentyczną budowle Śląska np. dworzec kolejowy w Gliwicach wraz z peronami, Ratusz oraz kamienice. Na zakończenie zwiedzania dzieci mogły pobawić się w mini Wesołym miasteczku Kolejowa. Wycieczka była bardzo udana o czym z pewnością dzieci osobiście opowiedzą swoim rodzicom.