Dzisiaj 22.11.2018r. dzieci z grupy Słoneczka wraz z Panią Patrycją i Panią Halinką wybrały się do Gabinetu Weterynaryjnego GLOBALWET w Lublińcu. W tym tygodniu towarzyszyła nam tematyka dotycząca zwierząt. Z tego właśnie powodu postanowiliśmy wybrać się w miejsce, gdzie można leczyć chore zwierzęta. Dzięki wizycie poznaliśmy i dowiedzieliśmy się na czym, polega praca lekarza weterynarii. Pani doktor wszystko nam szczegółowo opowiedziała. Mieliśmy również możliwość zwiedzić cały budynek od miejsca w którym są rybki, po gabinet weterynaryjny, a także miejsce w którym zwierzęta są pielęgnowane. Na koniec dzieci otrzymały słodką niespodziankę. Bardzo serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas i przekazaną wiedzę.