19 lutego 2020 roku nasze przedszkole gościło krakowski teatrzyk „Skrzat”, który zaprezentował przedstawienie pt. „O Plastusiu, co zabłądził w borze”. Plastuś przeżył dużo ciekawych przygód w lesie, szukając poziomek dla lalki Kasi.  Oglądane poczynania Plastusia wywołały u dzieci wiele emocji,  jednak jak to w bajkach bywa wszystko skończyło się pomyślnie dla głównego bohatera. Wiele humoru, zabawy, śpiewu oraz  czynny udziału przedszkolaków w przebiegu przedstawienia bardzo podobało się dzieciom.  Przesłaniem teatrzyku były wartości wychowawcze takie jak: przyjaźń, dobro oraz pomoc innym w potrzebie.