SZLACHETNA PACZKA – dzielimy się dobrem!

Drodzy Rodzice!
W tym roku Przedszkole Miejskie Nr 8 już po raz drugi dołącza do ogólnopolskiej akcji „Szlachetna paczka”. Wspólnie możemy zdziałać wiele dobrego i przygotować świąteczny prezent dla kogoś potrzebującego, dlatego bardzo prosimy o zapoznanie się z historią i potrzebami wybranej przez nas rodziny.

obraz_2020-11-16_194916

Wszystkich chętnych do pomocy w zorganizowaniu paczki prosimy o dostarczenie prezentów do środy 9.12.2020 r. do wychowawców lub pudeł wystawionych przy ogłoszeniu, tak, aby w weekend cudów tj. 12- 13.12.2020 mogliśmy przekazać paczkę wolontariuszom.

Pamiętajmy, że paczka, którą przygotowujemy dla Rodziny to wyjątkowy prezent. Jeśli przedmioty takie jak odzież, obuwie są w doskonałym stanie to możesz je przekazać Rodzinie.

Dowiedz się więcej o Rodzinie Pani Marii i jej potrzebach – kliknij link:

I Ty wesprzyj Szlachetną Paczkę!

Kategorie: 2020/2021