Ty i ja , ty i ja misie szare misie szare obydwa …

W poniedziałek 25 listopada wszystkie przedszkolaki z  Przedszkola Miejskim nr 8 uczestniczyły w obchodach „Światowego Dnia Pluszowego Misia”. Tego dnia każde dziecko przyniosło swojego ulubionego misia lub maskotkę, dzieci malowały, rysowały lub wyklejały sylwety z podobizną znanych bajkowych misiów. Oczywiście takie święto nie mogłoby się odbyć bez misiowej opowieści, którą dla nas pięknie przeczytała pani Ola mama Ady. Po wysłuchaniu przygód  „Misia Tulisia”, dzieci miały okazję poznać instruktarz jak dobrze się przytulić.  Przedszkolaki poznały również historię powstania „Pluszowego Misia”. Nie zabrakło misiowych tańców, zabaw oraz quizu z wiedzy o misiach i niedźwiedziach. Na zakończenie wszyscy uczestnicy po odśpiewaniu głośnego „Sto lat” częstowali się przepysznym tortem podarowanym od misia dla dzieci.

Dziękujemy bardzo pani Oli za uczestnictwo w wydarzeniu !