Smerfy i Słoneczka na wycieczce

Grupa Smerfy oraz Słoneczka w piątek 05.04.2019r. wybrała się na wycieczkę do Żarek. Niektóre dzieci miały okazję po raz pierwszy jechać autokarem. Po przyjeździe na miejsce nasza wycieczka rozpoczęła się od sklejania i malowania farbami drewnianych koników. Wszystkie dzieci z wielką przyjemnością wykonały to zadanie. Następnie spacerkiem przeszliśmy w kolejne miejsce jakim była Manufaktura Słodyczy Hokus Pokuss. Mieliśmy tam przerwę na zjedzenie naszych kanapek. Dzieci nie mogły oderwać oczu od ilości słodyczy, która się tam znajdowała. Panie na naszych oczach przygotowywały masę potrzebną do wykonania naszych lizaków. Wszystko bardzo szczegółowo oglądaliśmy, a nawet „czarowaliśmy”, żeby zmieniły się kolory. Radość i uśmiech nie znikał z twarzy dzieci. Sami wykonali swoje lizaki, które później zabrali ze sobą. Myślę, że był to bardzo mile spędzony czas, a wycieczka pozwoliła nam „przenieść się” do zaczarowanego świata w którym jest mnóstwo słodyczy.