Podsumowanie akcji „Szlachetna Paczka”

Drodzy Rodzice !

Dziękujemy bardzo za włączenie się i pomoc w zorganizowaniu paczki dla potrzebującej rodziny. Miło nam poinformować, iż do rodziny trafiło 13 kartonów z prezentami oraz ponad  tona węgla ufundowana przez pracowników przedszkola. W weekend cudów 7 grudnia prezenty zostały dostarczone wolontariuszom, którzy przekazali paczki właściwej rodzinie.

Relacja Wolontariusza:

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki

Przyjeżdżając do rodziny, nie wiedziałam, że spotka nas taka niespodzianka, a mianowicie Martynka wyszła ze szpitala na tydzień, więc uczestniczyła z nami w weekendzie cudów. Wszyscy byli bardzo zadowoleni jak przyjechaliśmy, chłopcy od razu wzięli się za rozpakowywanie prezentów i rozdzielali poszczególne upominki. Całemu zdarzeniu towarzyszyła ogromna radość i wdzięczność. Uśmiech i łzy bez przerwy.

Słowo od Rodziny

Kochani Darczyńcy, rodzina chciałaby serdecznie podziękować Wam za pomoc i zaangażowanie. Rodzina jest zachwycona, bardzo się cieszą otrzymanymi rzeczami. Dzieci przygotowały dla Państwa laurki z podziękowaniami, które na dniach do Państwa dostarczę.

Słowo od Wolontariusza

Ja, jako wolontariusz i opiekun tej Rodziny również chciałam serdecznie podziękować, za pomoc, za zaangażowanie, za kontakt i za stworzenie tak cudownej paczki. Czułam się niesamowicie, widząc piękny uśmiech na twarzach pana Janusza i pani Malwiny, którzy mają naprawdę bardzo stresujący okres za sobą. Do podziękowań chciałabym dołączyć również życzenia świąteczne, aby nadchodzące święta były radosne, zdrowe i spędzone w gronie najbliższych. Dziękuję Wam za wszystko z całego serca!