Dzień 05.11.2020r. był wyjątkowy!

Dzieci z naszego przedszkola zostały PASOWANE NA PRZEDSZKOLAKÓW.
Wystąpiły w pięknych strojach, prezentując zdobyte w ciągu dwóch miesięcy umiejętności.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania dzieci. Następnie nadszedł czas na część artystyczną – prezentację wierszy oraz umiejętności wokalno-tanecznych. Po części artystycznej przedszkolaki składały przyrzeczenia odczytane przez wychowawców. Obiecały m.in. bawić się grzecznie i bezpiecznie oraz dzielić się zabawkami z kolegami. Następnie Panie magiczną kredką pasowały każdego na prawdziwego przedszkolaka. Na pamiątkę tego dnia, każdy przedszkolak otrzymał dyplom z ołówkiem, ufundowany przez Radę Rodziców.

Kategorie: 2020/2021