Znalezione obrazy dla zapytania pasowanie na przedszkolaka - obrazki

Dzisiaj w naszym przedszkolu odbyła się bardzo ważna uroczystość, mianowicie wszystkie dzieci, które we wrześniu rozpoczęły swoją przygodę w murach naszego przedszkola, zostały dzisiaj oficjalnie pasowane na przedszkolaka. Dzieci pięknie zaśpiewały piosenkę, powiedziały wierszyk, zdały test wiedzy. Na pamiątkę odbiły swoje paluszki pod Kodeksem przedszkolaka i zostały pasowane magicznym ołówkiem przez Panią Barbarę Maj. W nagrodę otrzymały dyplomy, soczek, książeczki i ogromne brawa od publiczności. Pasowane zostały także: Pani Katarzyna Nolbert, Pani Justyna Jędrasik i Pani Katarzyna Brącel. Gratulujemy wszystkim przedszkolakom oraz Paniom, które zostały dzisiaj pasowane. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z dzisiejszej uroczystości.