W sobotnie przedpołudnie, 21 listopada, w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Lublińcu, odbyły się IX Mistrzostwa Przedszkolaków w Piłce Nożnej pod hasłem „Od przedszkola strzelam gola”. Organizatorem zawodów było nasze przedszkole i Akademia Sportowa Lubliniec. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród dzieci, ale i ich rodziców, rodzeństwa, a nawet dziadków, którzy żywiołowo reagowali na kolejne akcje i gole małych piłkarzy. Dodatkową atrakcją zawodów był konkurs piłkarski dla rodziców „złoty strzał”. Wszystkie drużyny otrzymały puchary i pamiątkowe dyplomy, a przedszkolaki pierwsze złote medale.