W trzecim tygodniu lipca przedszkolaki poznały krainę polskich jezior z ich ciekawostkami i atrakcjami.  Gościły w przedszkolu Panią Joannę Grajcar z Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Lublińcu, która opowiedziała im o zasadach bezpiecznego wypoczynku nad wodą i podarowała kolorowanki pt. „Bezpieczne wakacje”. Bardzo dziękujemy Pani za poświęcony nam czas i przekazaną wiedzę. Dzieci w tym tygodniu wycinały serwetki z papieru według własnego pomysłu. Słuchały również bajki kaszubskiej. Pojawiły się „rybki z polskich jezior” – prace plastyczne, oraz  zabawy z chustą animacyjną. Mamy nadzieję, że był to mile spędzony czas.

Kategorie: 2017/2018