Dzisiaj 23.09.2019r. postanowiliśmy skorzystać z tablicy multimedialnej. Dzieci szukały par, odpowiednich cieni, osób pasujących do pojazdu, a także wspólnie „kolorowaliśmy” samolot. Słoneczka doskonale poradziły sobie z tymi zadaniami. Korzystając z pięknej pogody wybraliśmy się na spacer i udało się zebrać kolorowe liście. Był to bardzo miły dzień.

Dzisiaj 23.09.2019r. postanowiliśmy skorzystać z tablicy multimedialnej. Dzieci szukały par, odpowiednich cieni, osób pasujących do pojazdu, a także kolorowaliśmy wspólnie samolot. Słoneczka doskonale sobie poradziły z tymi zadaniami. Korzystając z pięknej pogody wybraliśmy się na spacer i udało się zebrać kolorowe liście. Było to bardzo miły dzień.