Dzisiaj 22.05.2019r. w naszym przedszkolu odbyła się II Edycja Międzyprzedszkolnego Konkursu pod hasłem „ROSNĘ BEZPIECZNIE I ZDROWO”. Dzieci musiały wykazać się wiedzą dotyczącą  zasad bezpiecznego zachowania, znajomością numerów alarmowych, a także sprawnością fizyczną. Nie zabrakło zagadek słuchowych, puzzli, rymowanek, czarodziejskiej skrzyni – rozpoznawania warzyw i owoców poprzez dotyk. Uczestnicy doskonale poradzili sobie ze wszystkimi zadaniami. Dziękujemy za obecność naszego jury w którego skład wchodzili przedstawiciel  Komendy Powiatowej Policji, przedstawiciel Komendy Powiatowej Straży Pożarnej, oraz Pan Łukasz ratowniki medyczny. Dzieciom serdecznie gratulujemy wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i zdrowia. Dziękujemy opiekunom dzieci, jak również przedstawicielom rady rodziców.