Konkurs plastyczno-językowy rozstrzygnięty !

W grudniu w naszym przedszkolu odbył się rodzinny konkurs plastyczno-językowy, który cieszył się dużym zainteresowaniem wśród naszych przedszkolaków.

Polegał on na przedstawieniu wybranego słówka w języku angielskim w taki sposób, aby osoba nie znająca angielskiego od razu wiedziała co dane słowo oznacza.

Jury w składzie: Aleksandra Sobolewska, Karina Gambka i Urszula Czech po burzliwej naradzie postanowiło nagrodzić następujące prace:

1 miejsceMikołaj Syguda z grupy „Mądre Sowy” (praca TREE)

2 miejsce Zosia Migoń z grupy „Pracowite Pszczółki” (praca TEXTILE)

3 miejsce Olek Drewnik z grupy „Mądre Sowy” (praca TIGER) oraz Kuba Nikolczuk z grupy „Smerfy” (praca MONEY)

Wyróżnienie Zuzia Najwer z grupy „Słoneczka” (praca RAINBOW).

Dodatkowo wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy z wizerunkiem papużki o imieniu Jack, która towarzyszy dzieciom w nauce języka angielskiego w przedszkolu.

Aleksandra Sobolewska – organizator konkursu – serdecznie dziękuję rodzicom i dzieciom za zaangażowanie w przygotowanie przepięknych prac konkursowych.

Jednocześnie zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez nasze przedszkole.