Dzisiaj w naszym przedszkolu gościliśmy nie tylko dzieci ale także ich rodziców, dziadków, rodzeństwo i bliskich, którzy przyszli obejrzeć i posłuchać co mają do zaprezentowania dzieci. Tematyka koncertu była związana z obecną porą roku – jesienią. Poszczególne grupy prezentowały: 3 latki – piosenkę „Kalosze”, 3-4 latki piosenkę „Szumi deszcz”, 4 latki zaśpiewały i wystukały na instrumentach piosenkę „Deszczowa orkiestra”, 5 latki zaśpiewały i wystukały piosenkę „Ja się z deszczem nie bawię”, 5-6 latki układ taneczny „Deszczowa piosenka”, 6 latki taniec „Kujawiaczek”. Wszystkie dzieci doskonale sobie poradziły z występem przed tak dużą publicznością. Przybyłym gościom bardzo serdecznie dziękujemy za obecność i mamy nadzieję, że koncert się Państwu podobał.