We wtorek 15 października panie higienistki odwiedziły kolejne grupy w naszym przedszkolu, tym razem gościły u „Smerfów”, „Mądrych Sów” oraz „Krasnoludków”. Dzieci poznały charakter pracy higienistki, a przede wszystkim przedszkolaki dowiedziały się jak należy dbać o higienę jamy ustnej. Wszyscy chętni na modelu szczęki mogli przećwiczyć poprawnie mycie zębów. Przedszkolaki wysłuchały bajki jak Tupcio Chrupcio dbał o zęby, oraz dowiedziały się jak należy się odżywiać, aby cieszyć się zdrowym uzębieniem przez długi czas. Miłym prezentem była kolorowanka.

Bardzo dziękujemy panią higienistkom z  Centrum Kształcenia Zawodowego i  Ustawicznego w Lublińcu za bardzo miłe i wartościowe spotkanie!