Jak co roku 25 listopada wszystkie misie na całym świecie obchodzą swoje święto. My także uczciliśmy je w naszym przedszkolu. Tego dnia każdy przedszkolak mógł przebrać się za swojego ulubionego misia. Tą uroczystość rozpoczęliśmy od obejrzenia prezentacji multimedialnej, dzięki której poznaliśmy historię misia, a także mogliśmy zobaczyć znane
i lubiane misie z bajek, filmów i książek. Następnie poznaliśmy głównego bohatera  uroczystości, a mianowicie Niedźwiedzia Brunatnego. Dowiedzieliśmy się wielu cennych informacji na jego temat. Na przykład tego, że właśnie nadszedł czas, kiedy niedźwiedzie zasypiają w zimowy sen. Nie pozostało nam nic innego jak sprawdzić osobiście czy niedźwiedzie już zasnęły ???? Dzieci wraz ze swoimi Paniami musiały przeistoczyć się w prawdziwych tropicieli i odszukać gawrę niedźwiedzia. Musiały przedostać się przez gęsty las, gdzie ukrytych było mnóstwo pułapek. Na szczęście okazało się, że w gawrze czekał na dzieci miły puszysty miś, który chciał sobie zrobić z nimi zdjęcia. Na wszystkie dzieci czekały medale za odwagę. Nie zabrakło oczywiście pysznego tortu z okazji urodzin misia i odśpiewania Sto lat wszystkim misiom na świecie !!! Zapraszamy do obejrzenia galerii zamieszczonej poniżej!

Kategorie: 2020/2021