DZIEŃ DZIECKA – HAWAJE

Dzisiaj 30.05.2019r. w naszym przedszkolu dużo się działo. Świętowaliśmy „Dzień dziecka” w stylu hawajski. Na naszym placu zabaw pojawiły się palmy, kwiaty, balony… Po śniadaniu każde dziecko otrzymało kwiatowy łańcuch, następnie wszyscy wspólnie zatańczyliśmy hawajski taniec. Przedszkolaki miały różne zadania do wykonania: malowaliśmy wyspę, rzucaliśmy „kokosami”, przechodziliśmy pod liną, łowiliśmy rybki, odbyła się również sesja zdjęciowa. Następnie rada rodziców zorganizowała animatora – Pana Piotra. Każdy miał okazję tańczyć,  bawić się, a bańki mydlane cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci. Serdecznie dziękujemy radzie rodziców za pomoc w przygotowaniach do dzisiejszego dnia. Na podwieczorek dzieci zjadły pyszne lody. Mamy nadzieję, że każdy przedszkolak będzie miło wspominał dzień dziecka.