20 III 2015 Powitanie wiosny

„Zimę, zimę żegnamy,wiosnę, wiosnę witamy, drzewko dziś posadzimy, wiośnie się ukłonimy”

pod tym hasłem przedszkolaki na skwerze Rodziny Św. Edyty Stein żegnały zimę a witały wiosnę. Dzieci recytowały wiersze, tańczyły wiosenny taniec ze wstążkami oraz sadziły drzewko, jako symbol budzącej się do życia wiosny, pod czułym okiem przedstawiciela Nadleśnictwa Lubliniec, pana Andrzeja Gajdy, który wygłosił także prelekcję na temat ochrony przyrody. W imprezie uczestniczyli przedstawiciele władz miasta, Pani Burmistrz Anna Jończyk – Drzymała, Dyrektor ZOPO Pani Marzena Grzyb oraz Mieszkańcy Lublińca, którzy obdarowani zostali tulipanami.

[custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”140×120″ limit=”100″]