WIOSENNY KONKURS RECYTATORSKI

Dnia 07.06.2022r. w naszym przedszkolu odbył się Wiosenny Konkurs Recytatorski w którym wzięło udział aż 11 uczestników. Dzieci pięknie recytowały wiersze występując przed kolegami i przed jurry, które miało ciężkie zadanie aby wyłonić zwycięzców gdyż wszyscy wypadli doskonale. W kategorii dzieci młodszych I miejsce zdobył Leon M. z grupy „Krasnoludki” II miejsce zdobył Jakub G. również z grupy „Krasnoludki”, miejsce III zdobył Karol Ch. z grupy „Niedźwiadki”. W kategorii dzieci starszych I miejsce zdobył Michał W. z grupy „Smerfy”, II miejsce zdobyła Weronika F. z grupy „Mądre Sowy” i miejsce III zdobył Wiktor G. również z grupy „Mądre Sowy”. Wszyscy zwycięzcy jak również pozostali uczestnicy zostali nagrodzeni ogromnymi brawami dyplomami i prezentem w postaci książki. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim i zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach.