SPOTKANIE Z WETERYNARZEM

Dnia 19.08.2021r. nasze przedszkole odwiedził wyjątkowy gość Pan Łukasz Łebek, który jest weterynarzem i autorem książek pt. „Co gryzie weterynarza?”, „Czy krowy jeżdżą do weterynarza?” i „Wszystko o krowach”. Pan Łukasz prowadzi też bloga „Nie zadzieraj z weterynarzem”, gdzie w fachowy i przystępny sposób przybliża tajniki swojej pracy. I właśnie dziś nasze przedszkolaki miały okazję uzyskać odpowiedzi na wiele nurtujących ich pytań takich jak: czy kot może pić mleko?, czy można dawać psu kość?, czy powinniśmy dokarmiać kaczki?, po co kotu wąsy? i wiele, wiele innych. Na koniec spotkania Pan weterynarz przedstawił gościa z którym przyszedł do naszego przedszkola. Gość wywołał wiele radości bo był nim kotek. Dzieci miały okazję przy użyciu stetoskopu posłuchać jak bije jego serce. Dziękujemy Panu Łukaszowi za poświęcony naszym przedszkolakom czas.