POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA W SMERFACH

W piątek 03.06.2022r. odbyła się uroczystość pożegnania sześciolatków z grupy Smerfy. Cztery lata wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i wycieczek szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też rodzice. Dzieci dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne , recytatorskie i taneczne. Najbardziej wszystkim w głowach utkwił znakomicie odtańczony Polonez, który wprowadził dzieci w kolejny etap swojego życia. Po występach wszystkie przedszkolaki otrzymały dyplomy, tabla i prezenty z rąk Pani Dyrektor Barbary Grucy. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy całym sercem byli zaangażowani w życie przedszkola. Nie zabrakło również podziękowań dla pani wychowawczyni Danuty Pasieki oraz pani Mireli Gołąbek i pani Justyny Jędrasik. Druga część pożegnania Smerfów odbyła się w ogrodzie przedszkolnym, gdzie wszyscy wspólnie grillowali i bawili się przy muzyce do późnych godzin wieczornych.