PIKNIK Z OKAZJI DNIA TATY W GRUPIE „PSZCZÓŁKI”

We wtorek 21.06.2022r. dzieci z grupy „Pszczółki”świętowały DZIEŃ TATY. Po występie artystycznym w sali rekreacyjnej przedszkola, odbył się piknik na kocach piknikowych w ogrodzie przedszkolnym.

Mamusie przygotowały smaczne owocowe szaszłyki, różnego rodzaju ciasta, a także słone i słodkie przekąski.

Odbyły się również konkurencje sprawnościowe dla tatusiów, którzy byli podzieleni na dwie drużyny o wdzięcznych nazwach: „Pasikoniki” i „Bączki”.

Wszystkim dopisywał dobry humor, ale najwięcej emocji wzbudziło oczywiście przeciąganie liny. Dla dzieci był to także czas na fantastyczną, wspólną zabawę w ogrodzie przedszkolnym.

Serdecznie dziękuję wszystkim Rodzicom za pomoc w organizacji pikniku, a w szczególności Pani Izie, mamie Kubusia.

Pani Ula