GRUPA „SMERFY” 2014-2018 – POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS

Wspólne cztery lata minęły nam bardzo szybko.

Było wiele zabawy i nauki, było mnóstwo wspaniałych chwil.

Przedszkole stało się dla dzieci drugim domem.

Mamy nadzieję, że wszyscy będą wspominać ten czas z uśmiechem na twarzy.

Uroczystość pożegnania przedszkola pełna była wzruszających momentów, niejedna łza zakręciła się w oku.
„Smerfy” zaprezentowały program artystyczny z licznymi tańcami , okolicznościowymi wierszami i piosenkami Najwięcej emocji wzbudził Polonez przepięknie zatańczony przez całą grupę.

Dzieci otrzymały niespodzianki oraz pamiątkowy dyplom.

Na koniec kilka słów podziękowań:

Dziękuję Wam drodzy Rodzice za wspaniałą  owocną współpracę, za angażowanie się w życie przedszkola i naszej grupy – zawsze można było na Was liczyć.

Dziękuję wszystkim nauczycielom pracującym w naszej grupie za przekazaną wiedzę i umiejętności

Dziękuję Pani Dyrektor za dobre słowo i wszelkie wsparcie.

Dziękuję pani Halince za bycie u naszego boku codziennie, za wszelką pomoc.

Dziękujemy paniom kucharkom oraz pani intendentce za śniadanka , przepyszne obiadki i słodkie podwieczorki

Ale przede wszystkim dziękuję wam drogie Dzieci – za codzienny uśmiech i radość , za entuzjazm i spontaniczność.

Drodzy Rodzice gratuluję wam tak wspaniałych dzieci.

Były również podziękowania rodziców, kwiaty, drzewko pamięci, fotoksiążka z życia grupy oraz kuferek wspomnień z pracami dzieci, a także pamiątkowe zdjęcia – które na zawsze zatrzymają te wyjątkowe chwile.

Po części artystycznej niespodziankę przygotowali Rodzice organizując dla wszystkich zebranych piknik w ogrodzie przedszkolnym. Zaproszony animator organizował zabawy i zajęcia dla dzieci – ależ było fajnie! To popołudnie na długo zostanie w naszej pamięci.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za zorganizowanie tego wyjątkowego dnia wszystkim Rodzicom , a w szczególności grupie najbardziej aktywnej : państwu Karolinie i Maciejowi Nikolczuk, Agnieszce i Dariuszowi Sulima, Katarzynie i Tomaszowi Czempik, Klaudynie i Damianowi Wlazły oraz Julii i Marcinowi Śleziona.

Dziękuję za wspólne, niezapomniane 4 lata !!! – wychowawca Ewa Monkos