GRUPA „MĄDRE SOWY’” – POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS

Rok szkolny 2021/2022 minął bardzo szybko, było wiele zabawy i nauki, było mnóstwo wspaniałych chwil. Przedszkole stało się dla dzieci drugim domem. Mamy nadzieję, że wszyscy będą wspominać ten czas z uśmiechem na twarzy.

Uroczystość pożegnania przedszkola pełna była wzruszających momentów, niejedna łza zakręciła się w oku. Grupa „Mądre Sowy” zaprezentowała program artystyczny z tańcami , okolicznościowymi wierszami i piosenkami Najwięcej emocji wzbudził Polonez przepięknie zatańczony przez całą grupę.

Dzieci otrzymały niespodzianki oraz pamiątkowy dyplom.

Po części artystycznej niespodziankę przygotowali Rodzice organizując dla wszystkich zebranych piknik w ogrodzie przedszkolnym. Zaproszony animator organizował zabawy i zajęcia dla dzieci – ależ było fajnie! To popołudnie na długo zostanie w naszej pamięci.

Na koniec kilka słów podziękowań:

Dziękuję Wam drodzy Rodzice za wspaniałą  owocną współpracę, za angażowanie się w życie przedszkola i naszej grupy – zawsze można było na Was liczyć.

Dziękuję wszystkim nauczycielom pracującym w naszej grupie za przekazaną wiedzę i umiejętności

Dziękuję Pani Dyrektor za dobre słowo i wszelkie wsparcie.

Dziękuję pani Felicji i pani Sylwii za bycie u naszego boku codziennie, za wszelką pomoc.

Dziękujemy paniom kucharkom oraz pani intendentce za śniadanka , przepyszne obiadki i słodkie podwieczorki

Ale przede wszystkim dziękuję wam drogie Dzieci – za codzienny uśmiech i radość , za entuzjazm i spontaniczność.

Drodzy Rodzice gratuluję Wam tak wspaniałych dzieci!!!