DZIEŃ DYNI

Dziś w naszym przedszkolu obchodziliśmy „Dzień Dyni”, dlatego też w salach królował kolor pomarańczowy i żółty. Dzieci miały okazję poznać różnorodność dyń i ich właściwości. Dowiedziały się że dynia jest bardzo zdrowym warzywem z którego można zrobić między innymi zupę dyniową, chleb, dżem, czy ciasteczka. Kilka tych przysmaków przedszkolaki miały okazję spróbować właśnie dziś. Były też zabawy ruchowe z dyniami jak również dzieci chętnie brały udział w różnych formach plastyczno-technicznych. Piękne prace naszych przedszkolaków można podziwiać na gazetkach poszczególnych grup do czego serdecznie zachęcamy. Dzisiejszy dzień dostarczył dzieciom wiele pozytywnych wrażeń co widać na poniższych zdjęciach.