Drodzy Rodzice

Z dniem 25. 05. 2020 r.,  planujemy przywrócenie działalności przedszkola i wznowienie zajęć opiekuńczych oraz, w miarę możliwości zajęć dydaktyczno – wychowawczych, w czasie panującej pandemii COVID-19.

Stopniowe uruchamianie pracy przedszkoli w ramach odmrażania gospodarki, nie oznacza całkowitego powrotu do stanu przed pandemią i tym samym pełnego funkcjonowania placówki. Musimy stosować się do reżimu sanitarnego według wytycznych Ministra Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego. Dlatego możemy przyjąć ograniczoną liczbę dzieci i   musimy zastosować dodatkowe procedury.

Dla dzieci, które pozostaną z rodzicami w domu, na dotychczas obowiązujących zasadach będą przygotowywane propozycje zadań do pracy zdalnej.

Dziękuję wszystkim rodzicom za  wyrozumiałość, cierpliwość i wsparcie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Życzę zdrowia i pozdrawiam serdecznie w szczególności nasze kochane dzieci.

Barbara Gruca

Kategorie: 2019/2020